| The16 a întrebat:

Am un server samp si as vrea sa il fac mai complex si am inteles ca imi trebuie programul PAWNO. L-am gasit in folderul si servarul si am inceput sa criptez dupa ce am terminat am dat compile si m-a pus sa salvez am salvat si aveam cateva erori dar le-am rezolvat dar cand am activat server-ul nu mi se salvase ce am criptat era cum era si inainte de ce? Dau Funda si VOT pentru cine ma ajuta!
Lasati mesaj aici sau pe ID-ul meu : roby_bad_boy24@yahoo.com

1 răspuns:
| Ady_Adrian_1996 a răspuns:

Uita-te in server.cfg daca ai ceva in dreapta la filescrips... daca nu s-ar putea sa fie cv scris gresit in gm