| R0b3rT24 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog. Am un server de samp si de cate ori incerc sa criptez in pawno nu mi se salveaza ce am criptat am dat si compile si nu aveam errori. De ce face asa?

6 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pai inainte sa incepi deschide gm tau cu pawno si scripteaza ce doresti cand termini dai compile si exit

| R0b3rT24 explică (pentru AlinKun):

Si cum deschid gm?

| AlinKun a răspuns (pentru R0b3rT24):

Te duci in folderul la server apoi in game modes apoi deschizi fiserul cu extensia. pwn

| R0b3rT24 explică (pentru AlinKun):

Nu am extensia.pwn

| AlinKun a răspuns (pentru R0b3rT24):

Pai decat un fiser din 2 se editeaza al doilea find fisierul amx care executa functiile

| R0b3rT24 explică (pentru AlinKun):

Ma mi-ai zis sa intru in gamemods si acolo sa deschid cu pawno extensia.pwn si nu il am am acolo doar bare.amx/pwn barron grandlarc lvdm rivershell si timertest atat