| R0b3rT24 a întrebat:

Am si eu o problema si sper ca voi sa ma ajutati. De curnd mi-am facut un server de samp si am aflat ca daca vreau sa il fac mai complex imi trebuie in program pawno. L-am descarcat si am criptat pe acolo(am pus coordonatele de spawn, skinurile, armele, coordonatele camerei etc)dar cand am intrat pe servar nu mi se salvase ce am criptat eu de ce? Ma puteti ajuta? Poate sa fie si din cauza ca nu am win 7? Ca am vazut tutoriale care recomandau ca pawno sa il deschid ca admin.

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pe xp se deschide automat ca admin asa ca nu e o problema pai dupa ce scriptezi dai compile si fal filescript sau modifici direct in gm

| R0b3rT24 explică (pentru AlinKun):

Si dupa cum il fac gm sau filescript?

| R0b3rT24 explică (pentru AlinKun):

Si cum il fac filescript?

| AlinKun a răspuns (pentru R0b3rT24):

Pai deschizi gm tau si modific odata ce termini dai compile odata ce termina daca nu da erori e bine totul e ok daca da erori cauta sursa si repara altfel gm nu mai merge

| R0b3rT24 explică (pentru AlinKun):

Scuze dar nu am inteles nimic din ce ai zis uite ID meu vorbim acolo si poate o sa ma rezolvi : si_ce_daca24@yahoo.com