| BruNo_Skyz_1998 a întrebat:

Am un sv de metin2 pe hamaci, mai de mult ma uitam eu pe youtube si am gasit ceva gen : cum sa se conecteze playeri la sv de hamaci fiind doar eu conectat (La ei sa nu necesite hamaci) Are cineva vre-o idee?

Dau funda! big grin

2 răspunsuri:
| Valy133 a răspuns:

Am si eu un verisor care are sv de metin. Si nu, nu trebuie sa aiba Hamaci... Tu trebuie sa platesti o '' firma'' sa iti faca metinul si sa il tina 24/24 on si sa ii faci site ( Hostul pentru fiecare luna de la ''firma'' costa 5 euro pe luna) Funda te rooog☺?

| BruNo_Skyz_1998 explică (pentru Valy133):

Nu ai inteles intrebarea, este un site/program si din cate imi aduc eu aminte trebuia sa bagi ip de la hamaci si mai jos scriai un domeniu sau cv gen (ex:metin2acasa) si asta il bagai in mc.txt/serverip.cfg si nu mai erau nevoiti playeri sa se conecteze la el, decat eu sa fiu.