| RaduGabriel123 a întrebat:

Am un volan serioux de 2 ani, nu am avut probleme cu el pana acum. Acum 2 luni mi-am facut windowsul ( am windows 7 ultimate x64 bit) si nu am mai instalat volanu pana azi, azi cand l-am instalat si am intrat la driver acolo sa vad setarile lui imi arata ca este rotit in dreapta si daca il rotesc in stanga ajunge in pozitia normala, iar in joc daca las volanul drept masina merge la dreapta, iar daca rotesc la stanga masina merge drept...Ce sa ii fac? FUNDAAA!

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Intra pe site-ul lor si cauta ultima versiune a driver-ului pentru Windows 7 x64 pentru volanul tau happy Probabil dirver-ul este vechi. Verifica de asemenea ca in joc sa fie totul configurat corect. Spor!