| Andrei_Bosinceanu_1997 a întrebat:

Am urmatoarea intrebare : Am un laptop cu cerintele : Dual core 2.54 5 gb rami si placa video Intel Hd Graphic de 2 gb
Si nu stiu daca imi merge fifa 12 fifa 11 imi merge pe high si nu stiu daca imi merge fifa 12 va rog sa imi spuneti! Multumesc anticipat 1

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Laptopul nu are cerinte ci specificatii. Cerinte sunt la jocuri, doar.
Acum, revenind la intrebarea ta, nu sunt diferente mari intre unul si altul. Cred ca-ti va merge bine.