| KezoLOL a întrebat:

Salut TPU,
Am urmatoarea intrebare: Am un router TP-LINK 450MB/s si o Placă de rețea TP-LINK 1000MB/s. Abonamentul meu de internet este de 300MB/s, dar cand intru pe diferite site-uri de "speed test" sau chiar si cand verific in PC, imi arata ca am 100MB/s.
Cum pot sa modific aceasta limita (mai exact sa imi apara ca rulez pe 300MB/s)? Ma chinui si nu reusesc sa fac nimic.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Exista in Romania internet cu viteza de 3Gbps?
Man..Nu incurca MB cu Mbps!
Ce cablu ai? Cat5e? Cat5 CCA?

| CPAElites a răspuns:

Si de ce ai nevoie de viteza mai mare? Vrei sa descarci mai repede filmele p*rno cu Alina Plugaru?

| CPAElites a răspuns:

Mai exista o posibilitate, Hard Disk-ul e prea incet/puturos!