| Emylakes a întrebat:

Salut tuturor, am o intrebare scurta. Mi-am luat un router wi-fi, am citit pe internet niste tutoriale despre cum se configureaza dansul. Dar nu prea mi-a fost de folos nimic. As vrea sa stiu si eu ce ar trebui sa modific ca sa pot sa intru pe http://192.168.0.1 ca sa pot sa configurez routerul...Ce trebuie si unde sa modific la placa de retea. Va rog frumos ajutati-ma pentru ca am de rezolvat ceva foarte urgent!

2 răspunsuri:
| bYbr0kenn a răspuns:

Salut, din propria experienta iti spun, routerul trebuie configurat de cineva de la internet. happy. Asa am procedat euu.

| Emylakes explică (pentru bYbr0kenn):

Am rezolvat. Si am facut singur, nu trebuie sa le mai bagi in buzunar bani celor de la net.