| sonnykid a întrebat:

Am urmatoarele componente de calculator:
Procesor: Intel Pentium III Xeon, Dual-Core 3.0 GHz
OS:Windows 7 Ultimate 32bit
RAMI:2GB
VIDEO: 1024 MB DDR3, GT 220 (nVidia)
Si GTA IV imi sacadeaza rau si stiu un prieten care are componente mai slabe decat ale mele si am vazut ca lui ii merge brici! DC? FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pot fi mai multe probleme: sa nu suporte placa video, HDD-ul cu viteza mica, Windowsul sa fie dus, un virus, probleme cu placa de baza sau cu memoria. Numai un specialist, la fata locului poate sa-ti dea un sfat. Pentru inceput baga un program de benchmark si vezi cum stai cu componentele.

1 răspuns:
| R3DAOT a răspuns:

GTA IV LAG FIX : calculatoare.ucoz.net/forum/13-81-1