| sonnykid a întrebat:

Ieri m-am jucat un gta4 si imi mergea sacadat...si am urmatoarele componente
procesor: Intel Pentim III Xeon, dual core, 3.00ghz
os:windows 7 ultimate 64 bit ( de abia ce l-am schimbat)
placa video:nVidia GT 220 (1024 MB ddr3)
rami:2 GB
si stiu un prieten care are componentele mai slabe decat ale mele si lui ii merge jocul perfect!
sa fie din cauza jocului? sau e de la calc meu?
FUNDA + vot

Răspuns Câştigător
| CosminnZ a răspuns:

Pai... cred ca e de la joc ( calculatorul tau e foarte bun, nu are de ce sa nu iti mearga jocul ). Incearca sa il mai instalezi odata sau sa il downladezi din alta parte. BAFTA! big grin

| sonnykid explică (pentru CosminnZ):

Da intr-adevar asta era am luat un alt gta 4 si i-am facut si update si acum imi merge perfect

| CosminnZ a răspuns (pentru sonnykid):

Imi dai funda acum? big grin