| sonnykid a întrebat:

Am urmatoarele componente de calculator:
CPU:Intel Celeron D 3.33 GHz
OS:Windows 7 Ultimate x32
RAMI: 3 GB
PLACA VIDEO: nVidia GT 220, 1024 MB, DDR3.
Multi mi-au zis ca GTA 4 o sa imi zbarnaie dar cand l-am bagat imi mergea foarte sacadat... O fi din cauza jocului.ca e crakuit? Sau nu am eu cele necesare pentru calculator? FUNDA+ VOT! MS happy

Răspuns Câştigător
| Burningsoul a răspuns:

E din cauza procesorului e Intel celeron e cam slab...

3 răspunsuri:
| rolly3342 a răspuns:

Daca iti bagi windows xp iti garantez ca va merge.

| NuConteazaShinee a răspuns:

Din cauza jocul e posibil dar poate si windows-ul are unele bube thinking la configuratia calculatorului tau nu ar trebui sa ai probleme cu nici un joc momentant thinking a da si inca ceva unele jocuri nu merg pe windows 7 din pacat cele mai vechi asa din 2006-2007 in jos

| ane_4176 a răspuns:

1. Poate fi de la windows 7. Este aproape ca Vista de slab. Unele jocuri merg foarte slab (recomand XP).
2. Daca ai windows-ul piratat inseamna ca nu face update. deci poate fii si de la placa video. Cauta ultimele drivere si vezi big grin