Am vazut ca pe unele servere de jailbreak poti sa iei o sfoara (sau laser ce-o fi) si te trage unde vrei tu ca spiderman.Ce trebuie sa scriu in consola sau doar admini au aceasta comanda?

1 răspuns:
| Plantemouz a răspuns:

Comanda respective se numeste Hook / Rope, incearca sa scrii in consola :
bind f +rope sau bind f +hook / Cand ai scris asta daca apesi pe f vei primii acea "linie" dar nu pe toate serverele au acces la comanda toti jucatorii, trebuie sa ai admin!