| Lemon69 a întrebat:

Am vrut sa imi creez al doilea cont de yahoo. Dupa ce l-am creat am intrat in Mail si acolo scria 'Folderul Mesaje primite este gol'. Am incercat sa imi creez un cont pe un joc dar emailul de confirmare nu aparea si nici emailurile pe care le trimeteam eu de pe primul cont de yahoo pe acesta nou. Deci ideea e ca nu primesc mailurile.

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Stiu,este nasol, si mie mi s-a intamplat astaDar, poti face conturi GMAIL care sunt la fel ca cele de EMAIL happy dar in log de ID@yhaoo.com treci ID@gmail.comConturi gmail poti face cam 10 si dupa o sa iti ceara sa introduci nr. de telefon pentru confirmareBafta!