| cataynna a întrebat:

Am vrut sa imi creez un cont Orange si am scris gresit adresa de mail si trebuia sa imi vina un mail pentru confirmare contului insa cum e gresit nu am cum sa primesc mail-ul. Am incercat sa fac alt cont dar imi spune ca numarul de telefon este asociat deja, cum procedez ca sa pot sa imi refac contul, cu o adresa de mail valida? Ofer funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la relații clienți Orange sau le scrii un email prin secțiunea contact de pe site. Sau dacă nu ți-au dat ban pe pagina de Facebook, le scrii acolo.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rugam sa ne oferi prin mesaj privat numarul de telefon si adresa de email pentru a verifica situatia contului.

O zi buna,
Orange Helper