| BoysKiller a întrebat:

Salut,TPU Am Vrut sa ma apuc de youtube Dar tot Cand Filmez mi se face pe dreapta si pe stanga negru uitati aici o poza sa vedeti cum arata : https://imageshack.com/i/n8k7cup
Care Ma Ajuta Funda Normal big grin
P.S Filmez Cu Action! Am incercat si cu bandicam dar la fel sad

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Poti filma cu orice program vrei, atat timp cat formatul video e 4:3 si nu 16:9, acele dungi laterale vor apare.
Deci trebuie sa filmezi in format 16:9 (1280x720), mp4 (h264).

| Anonim693 a răspuns:

Inseamna ca videoclipul e filmat la rezolutie mica. Incearca sa filmezi cu aparatul tinandu-l orizontal. NU VERTICAL. De aia iti apar alea. Si pe calculator daca il intorci ti se va schimba total imaginea. Nu va mai fi la fel