| dariuseca a întrebat:

SALUT TPU! Am windows 8 pe pc si cand vreau sa joc metin2 tim imi apare metin2.CREATE_NO_APPROPIATE_DEVICE nu stiu de ce poate ca am windows 8 dar cand aveam windows 7 merge foarte bine dar si la metin 2 hammer imi apare asa va rog ajutati-ma dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| HoldeyDew a răspuns:

Man merge dar trebuie sa instalezi un draivar... depide ce calculator ai daca ai Dell intra pe dell.ro daca ai lenevo intri pe lenevo.ro si cauti calculatorul tau numele si instalezi

1 răspuns:
| PolBoss a răspuns:

Nu iti merge deoarece nu e compatibil cusistemul de operare.