| Daniel_Valentin_1993 a întrebat:

Am si eu windows 8 si nu imi merge epical metin2? de ce? imi apare o eroare ca asta:METIN2.CREATE_NO_APPROPIATE_DEVICE!
Deci cine imi zice plsss dau funda xD P:S: REPEDEEEEEE

5 răspunsuri:
| RadoY a răspuns:

Salut Incearca sa faci 1 strat in clientul cu metin2 poate merge. Ce trebuie sa faci este sa urmaresti pasii.
1.- Facetiva un.txt pe desktop, bagatil intr-o arhiva, intrati in el si scrieti start metin2client.bin.
2.- Modificati.txt in care ati scris start metin2client.bin in.bat (daca nu nu va va merge starteru ).
Daca nu te pricepi uite video :
http://www.youtube.com/watch?v=HqUsHGmCGbc

| 7IulianCosmin7 a răspuns:

Salut! nu-ti merge pentru ca epicalul e facut pentru win exp vista si 7, inca nu e facut pentru win 8... Funda?

| dDoX a răspuns (pentru 7IulianCosmin7):

Ba e facut... trebuie sa stie sa umble la optiuni

| dDoX a răspuns:

Iti dai un sut in C U R si te ***