| Ramona7 a întrebat:

ams vrea sa-mi cumpar un macbook, dar am stat si m-am gandit tata mi-a dat niste pareri si am ajuns la concluzia ca ar fi mai bine sa-mi iau un Sony vaio pentru ca si el are si e chiar foarte bun, intrebarea mea este: mac sau pc? daca stiti pe cineva care si-a mai luat mac sa-mi ziceti cum s-a descurcat pe el si cum s-a obisnuit, dau funda pentru raspunsuri complexe happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fara sa stau prea mult la povesti MAC-ul e MAC, mai bun decat windows! Te obisnuiesti repede, ai multe aplicatii incluse in sistemul de operare, nu se viruseaza si deci nu iti trebuie antivirus.