| CyberFanthoms a întrebat:

are careva un cfg pentru cs pentru bunnyhop(bhop) as vrea sa-mi ziceti cum il folosesc unde il pun cum scriu in cs ca sa mi es activeza.

5 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Bind "SPACE" "+bh"
alias +bh "alias _special bunnyhop; bunnyhop"
alias -bh "alias _special"
alias bunnyhop "special; wait; +jump; wait; -jump"

Intri intr-un notepad si copiezi tot ce am scris mai sus in el dupa care il salvezi in cstrike din folderul unde ai instalat cs si numele... sa zicem bhop.cfg intri in cs dupa in consola si scrii exec bhop.cfg

Răspuns utilizator avertizat
| MrkiddyKid1 a răspuns (pentru CyberFanthoms):

Man.da-mi id tau de mes si te ajut...of ce nu face omul pentru funda pe TPU.

Răspuns utilizator avertizat