| Bass a întrebat:

Ce scripturi sa folosesc pentru a face un bhop foarte bun? Ma refer mai mult la speed Dau funda :X

PS:Eu scriu in consola exec userconfig.cfg

Răspuns Câştigător
| Clau14 a răspuns:

Scrie pe google "Download bhop.cfg cs 1.6" si vezi pe acolo, iei cfg`ul il bagi unde trebuie (in cstricke daca nu ma insel) si in joc in consola scrii exec "numele cfg`ului".cfg

Sper ca ti-am fost de folos big grin Funda? happy

1 răspuns:
| Bass explică:

Mda eu nu am inteles cum aflu care e numele cfg-ului cred ca va aparea ca sunt noob dar asta nu inteleg daca imi raspunzi la intrebarea asta si imi dai niiste linkuri de descarcare cfg-uri cu scripturi ai funda garantat