| Claudiu120719 a întrebat:

as avea nevoie de putin ajutor. De curand m-am uitat la mai multe videoclipuri pe youtube cu minecraft si mi s-a parut un joc destul de interesant am jucat demo adica 1h si 40de minute si acum as vrea minecraft full adic asa imi ramana salvat ce construiesc mereu si sa imi pot face propria mea lume ( pe moduri diferite gen supravietuire, creative).
Pe scurt am nevoie de un minecraft care sa fie permanent cum ar veni...
ps:

1 răspuns:
| Fundita123 a răspuns:

Eu minecraft-ul l-am luat prin winrar si imi merge bine... Uite link :
http://fisierulmeu.ro/530ON5N7QQEW/Minecraft-launcher-1-6-2-rar.html