| Yolocaust a întrebat:

as avea nevoie sa imi spuneti niste jocuri de exemplu cu zombie apocalypse sau ceva horror

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Incearca:
-Far cry 1
-Metro 2033, last night
-Silent hill toate
-Dead space
-In call of duty black ops este modul zombie singleplayer, dar se deschide dupa ce treci jocul.
-STALKER toate
Sper sa-ti placa

| Yolocaust explică (pentru xxxCARBONxxx):

Far cry 1 e deja vechi
Metro le-am jucat ambele
Silent hill am sa le incerc mersi
Stalker ii super jocul o sa ma joc
Call of duty ma joc chiar acum dar oricum mersi funda big grin

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru Yolocaust):

Da, far cry 1 e vechi, dar e super! Grafica e mai slaba decat la celelalte, dar are o poveste super, si e foarte interesant, nu demult l-am trecut a treia oara.

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru xxxCARBONxxx):

Si silent hill tot sunt cam vechi, dar sunt super.