| TauRuS93 a întrebat:

as dori sa imi spune-ti niste jocuri pentru varul meu. Are un calculator cam slab. are placa video geforce fx5200, 2,26ghz single core, 768 mbram, ii plac jocurile survival si shooter. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca:
1. Masini: NFS (Underground, Hot Pursuit, Underground 2);
2. Sandbox: Roller Coaster Tycoon 1 si 2;
3. Shooter: CS 1.6, CS Source, Quake 4;
4. Open World: GTA (3, Vice City si San Andreas);
5. Sport: FIFA ( toate pana la 2006).
Multe alte jocuri gasesti pe Miniclip, Kongregate si Nitrome. Varul tau de cati zeci de ani are calculatorul? Ar cam trebui sa si-l mai schimbe si el. Funda?

| TauRuS93 explică (pentru YoChriss):

Multumesc pentru jocuriwinking apropo la fifa ii merge pana la 08 happy

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Calculatorul lui joaca survival zi de zi. Esti foarte indulgent sa numesti "cam slab" fosila aia...

| strike118 a răspuns (pentru KodrutZ):

Fosila? Dar de unul de 508 MB RAM ce zici?;-/

| KodrutZ a răspuns (pentru strike118):

Nu conteaza, discutam de mai bine de 10 ani aici. Crezi ca daca arati cuiva doua telefoane din 2003, unul vai de el si unul din clasa superioara, mai face diferenta intre ele?

| TauRuS93 explică (pentru KodrutZ):

Bai, eu am pus aceasta intrebare sa-mi recomandati niste jocuri... daca nu recomanzi nimic atunci nu mai comenta... straight face

| adi1adi a răspuns:

Am si eu cateva jocuri Survival:
-Stranded 2
-Minecraft
-Don't Starve
Cateva jocuri Shooter:
-Gta Vice City, San Andreas, 4, 5
-Call of Duty 2