| AndyYTB a întrebat:

As dori sa imi spune-ti niste servere de samp care cauta helper, admini sau lideri. Vreau sa spun ca am experienta 1 an de admin si 2 de helper.O sa aduc si playeri daca voi primi.

1 răspuns:
| HeRmeSs a răspuns:

Frate, fara suparare, nu iti da nimeni free...Iti spun din experienta...pe majoritatea sv trebuie sa platesti, pe celelalte trebuie sa ai : vechime / pile. Asta e crudul adevar =] Mai bine iti faci singur sv daca ai prieteni care stiu sa scripteze sau sa faca mape/modele. Fun + money.