| notnice a întrebat:

as dori sa incep o cariera la fifa 15, insa nu pot sa ma decid in privinta echipei. Ma gandeam sa incep cu o echipa mare si sa vand jucatorii batrani si sa cumpar tineri sau sa iau o echipa mai mica si sa incerc sa castig campionatul cu ea. As prefera ca echipele sa fie din Serie A, La Liga, Premier League si Bundesliga.

Răspuns Câştigător
| Axattys a răspuns:

Mai bine incepi cu o echipa mai mica.Eu niciodata nu am jucat cu barcelona sau real madrid la fifa, nu are rost sa joci cu o echipa atat de buna, 0 fun.Mai bine joci cu o echipa si incerci sa o aduci la glorie. Sper ca ti-am mai schimbat un pic parerea big grin Bafta