| RemusȘiAtât a întrebat:

As dori sa-mi dati niste jocuri pc online mai slabe pentru calculatorul meu
Processor:Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU u7700 @ 1. 33GHz
Installed memory (RAM):2. 00GB(1.75U usable)
System type: 32-bit Operating System
Pen and TOuchtongueen and Single Touch Input Avabile.
Nu prea ma pricep la calculatoare big grin
Dar as dori niste jocuri pc online tip Swordsman, Perfect World, cu magii din astea adica sa fie la fel ca Blade & Soul
sa nu fie unul din ala de 8-15-18 GB si cand intru in el sa fie urat sper sa-mi raspundeti repede! Multumesc!(Funda) raspundeti repede va rog big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea confguratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.

Bft! :)

| RemusȘiAtât explică (pentru Jipa95):

Scuze ca te intreb, dar pe site-ul de jocuri sunt pc online tip Age of Wushu ala sau Swordsman? big grin

1 răspuns: