| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa-mi dati si mie un metin2 pvp-pvm rate 100 sau mai mari fara bug fara lag GM pretenosi sa aiba iteme misto
, lv max 250-255 non stop online cu otel la magazin cu batali
sa nu fie scumpe nu conteaza sa fie tot in romana dar in afara de
Metin2wars metin2united metin2tdl metin2hotstyle metin2sony

SI as mai dori si niste jocuri pc
Sa aiba iteme frumoase multe magi ca pe Aion sa faci caracterul la frizura la culoare la marime cum faci la Aion
Sa fie max lv mai mare nu 50 60 sau 70 sa fie 100 si ceva sau 200 si ceva, Funda cel mai bun raspuns tongue

Răspuns Câştigător
| RemusȘiAtât a răspuns (pentru Paul_Horatau_1995):

Daca sti si un joc pc online sa faci frizuri marime caracter ca pe aion cu multe magi in afara de 4 story dau funda

2 răspunsuri:
| afdafd a răspuns:

Vezi daca iti place metin2 hammer