| Flavi_Flavius_1995 a întrebat:

As dori sa stiu cum descarc Dead By Daylight gratis pe cea mai recenta versiuna, dar si sa isi faca auto update.
Dau funda celui ce ma ajuta si merge.

7 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Jocul trebuie cumparat, nu poate fi descarcat gratuit. Exista o versiune gratuita, dar nu poti sa joci multi player.
E 20 de euro, traiesti de pe o zi pe alta incat nu poti sa l cumperi?

| Flavi_Flavius_1995 explică (pentru AlexDFY):

Ce am descarcat eu mergea doar ca era 1.0

| AlexDFY a răspuns (pentru Flavi_Flavius_1995):

Bravo, dar nu merge sa joci multyplayer.

| Flavi_Flavius_1995 explică (pentru AlexDFY):

Ba,pe 1.0 a mers, dar foarte laguit

| ZetZ a răspuns:

Sa faci rost de cea mai noua versiune e usor, dar sa isi faca auto update? Nu o sa gasesti veci joc piratat cu auto update.

| Flavi_Flavius_1995 explică (pentru ZetZ):

Adica sa isi faca singur update.Si stii de unde pot sa iau DbD v1.4?

| ZetZ a răspuns (pentru Flavi_Flavius_1995):

Da stiu dar daca nu il cumperi nu gasesti niciunde sa isi faca auto update, din cate stiu merge doar online deci nu cred ca este o versiune de descarcat gratuit... poate ar fi daca erau si boti.