| NooN3 a întrebat:

As dori si eu niste jocuri gen Call Of Duty shootere.Si sa mearga bine pe 1GB ram si placa video ATI Radeon X1300/X1550.Multumesc

Răspuns Câştigător
| hasoj a răspuns:

Pai daca doresti jocuri gen CALL OF DUTY, am si eu cateva care cred ca o sa-ti placa : Commando Force Strike, Battlefield, Medal of Honor The Pacific Assault, MEDAL OF HONOR AIRBONE, WOLFENSTEIN etc. Sunt bestiale.

4 răspunsuri:
| AlexUnder200 a răspuns:

Battelfield 3 merge pe o placa video NVidia GeForce 7050 cu 512 MB asa i-ati gandu de la Beattelfield incearca GTA4 SAU LEGO star wars clone wars stiu ca pare de copi dar e belea mai incearca Assasins Creed 1 restul nu iti merg sper ca ti-am fost de folos

| NooN3 explică (pentru AlexUnder200):

@AlexUnder200 am sa incerc star wars clone wars iar assasin creed nu merge.Care o sa-mi placa, funda.:d +Ca Team Fortress 2 nu dau 20E pentru el, deja am dat 10 pentru CS

| Alexander25 a răspuns:

Poti incerca Battlefield 3 sau Team Fortress 2 (este Free To Play pe Steam)

| paulronaldo79 a răspuns:

Incearca blacksite area 51 sau far cry sau fear! funda te rog