| j0keb0yzz a întrebat:

As dori si eu niste nume de cs super faine dar nu vreau luate de pe net vreau sa le faceti voi.
P.S. numele meu este Mihai, asa ca imi puteti face si nume de cs cu numele meu!
Cine imi da cele mai faine nume primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Th38Vi0laT0R a răspuns:

Salut. Eu am jucat cu numele astea : BUCIrozDEmotan, cL*BroScoI, Old|TiMeR*cL.
Dar pentru numele tau real incearca
smoKe|MiKe*cL

2 răspunsuri:
| Jimmy a răspuns:

Nimeni nu trebuie sa iti zica nicknameul tau. TU trebuie sa decizi astea iar daca vorbim despre un clasic ca acesta numele trebuie sa vina din suflet, un nume care la fiecare headshot sa stie omul ca esti special, un nume pe care orice clan tag ar suna misto mai. Asa se face nu nick adevarat. Nu nume de astea...NuMeShMeChEr sau D4uheadLaM47A sau alte chestii de genu' asta. In plus conteaza ce fel de player esti, un pro sau troller, te pricepi cu o anumita arma sau cu grenadele? Pune un HE sau AK sau M4 la sfarsit. Orice poate fi bun doar ca trebuie sa fie original sai trebuie sa te reprezinte 200%

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Salut normal pe mine ma cheama Razvan, eu la Counter strike ca nume mi-am scris numele invers, navzaR... si faza e si originala big grin laughing)