| Ion_Florin_1997 a întrebat:

As dori si eu un switchbot functional pe metin2steel in romana, sa schimbe bonusurile repede si daca pica un bonus ales de mine pe item sal pastreze nu sal schimbe odata cu celelalte. As dori de asemenea un link de download si un tutorial. Dau FUNDA! primului care raspunde si imi da un link de download + tutorial.

Răspuns Câştigător
| foxAKA47 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/66MQKRS2RWL1/SwitchBot-V3-1-by-Padmak-rar.html,Asta e cel mai bun :) si aici e tutorialu http://www.youtube.com/watch?v=u5UxF_Uj9bE, acum depinde de servere ca nu la toate merg switchbot :)!, funda?