| KodrutZ a răspuns:

Placa de baza exagerat de scumpa. Hard mecanic, jalnic de slab, trage sistemul in jos. Unde e placa video? Pentru ce vrei sa il folosesti? Care e bugetul? Ce componente ai deja?

| greenzor explică (pentru KodrutZ):

Placa video am Nvidia GT 630, te rog da-mi un hard, unul mai bun decat cel pe care l-am pus eu tot de 1TB, vreau sa-l folosesc pentru gaming laughing Jocuri gen: Counter-strike Source, Global Offensive, S.A.M.P, cat despre buget, am vreo 30 de milioane laughing de lei,

| KodrutZ a răspuns (pentru greenzor):

Vinde ragalia de 630. Hard merge un SSHD daca nu SSD+HDD. Sistem cam ceva in genul asta - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/916703/
Bine, se poate pune un i5 in locul lui... sau mergi cu asta si bagi i5 Broadwell peste un an sau cind naiba apare, ca placa de baza e Broadwell ready.

| CoL00SaL a răspuns:

Este si prea mult 850W...la configuratia care o ai acum iti ajung 450W.