| costin46 a întrebat:

As vrea sa ii intreb pe cei care au ipod touch nu conteaza generatia, vreau doar sa aflu in timp se uzeaza bateria? adica gen mai putine ore de muzica sau video? intreb asta pentru ca de mai multe ori am auzit ca dupa 5 luni aproximativ bateria la ipod-uri se uzeaza si isi pierde cam jumatate din capacitatea ei.

Răspuns Câştigător
| wibi a răspuns:

Pai da e normal pentru ca daca tu asculti non stop muzica sau te uiti la video...sigur ca se uzeaza