| andreyul a întrebat:

Salutare tuturor! Am o intrebare.de fapt as vrea mai multe pareri. Acum am un smartphone Samsung Galaxy Gio. De curand mi-am instalat wireless in casa si ma bate un gand. Sa vand telefonul. Sa-mi iau un Nokia X1 ( am auzit ca ii tine bateria, are mp3 si dual sim) si pe langa nokia un Ipod touch generatia 2, 3 sau 4 la mana a doua.in functie de ce pret gasesc. Acum intrebarea mea este : se merita sa fac asta? As dori sa aflu mai multe pareri.de preferabil de la cei care au Ipod.si pareri cat mai multe. Cel care ma convinge are fundita!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| MrKid a răspuns:

Samsung Galaxy Gio este un telefon slab dar bun in satatistice de ex:are un procesor de 800mb(destul de bine) dar foloseste doar 400mb(destul de prost):d mai sunt si eu nu stiu cum sunt celelalte telefoane dar stiu ca gio este prost

| Crysty123 a răspuns:

Galaxy gio are:wifi; gps; android2, 2, camera de 3, 15, ega pixeli, 16 milioane de culori,edge, gprs, android market iar Nokia x1 nu are nimic, iar un ipod la mana a 2a nu sti cum iti iei teapa cu el. Funda?