| TwiSsTT a întrebat:

As vrea sa imi enumerati niste jocuri care merg pe un procesor Intel Core Duo CPU 2. 33GHz RAM 2GB si Windows 10 32Bit dar procesorul este de 64x, iar placa video este Intel G33/G31 Express Chipset Family 256 MB.Scuze daca am spus mai multe chestii care nu erau necesare dar nu ma prea pricep la PC-uri.Dau funda la cele mai bune raspunsuri si cele mai multe.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LaccboGaming a răspuns:

Ciudat dar am un pc la fel si eu joc jocurile astea : Minecraft ( low settings ), Don't Strave, Gta San Andreas, Samp, Simpsons hit and run, Shrek 2, Postal 2, Doom, Quake, Cs 1.6, Project igi, Need for speed most wanted, Need for speed Carbon, Need for speed Underground 2, Barnout paradise, Cam astea le-am jucat Funda?