| Daniel235 a întrebat:

As vrea sa imi iau o placa video de gaming foarte ieftina si bunicica! Am gasit una :
http://www.emag.ro/......DDS4QBBBM/
Dar nu stiu daca este buna pentru gaming. Va spun ca eu voi juca minecraft, metin2, gta 4 jocuri de genul. Ce ziceti?
Dau funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai gasit pe draq... E o mizerie de placa. GT 630, care nici aia nu e mare fis, sterge pe jos cu 730-urile.

| RaduTN a răspuns:

Da, cu placa aceea te poţi juca jocurile noi destul de bine.Este o placă mai mult decat suficientă.

| anonimguy3 a răspuns:

Petarda si pamantul... Macar ia un GTX750 Ti la 400-500 lei cat o fi. Aia macar rupe orice joc nou aparut daca are o configuratie decenta. (ma refer o combinatie buna de cpu, ram si gpu.)