| stefan1993ful a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca placa mea de baza mcp6p-m2 ver 6.0 suporta placa video GeForce 210 de 1 gb cu interfata PCIe?! Momentan am placa incorporata 6150se 512 sursa PQI si sursa pc-ului meu este Atx-450w! si daca nu suporta ce se va intampla? Dau funda!

1 răspuns:
| Azazel a răspuns:

Placa de baza suporta. Problema e sursa, care in realitate nu dezvolta 450w. Teoretic ar trebui sa mearga, dar indicat ar fi sa schimbi si sursa, cu una mai potenta.