| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca placa mea de baza mcp6p-m2 ver 6.0 suporta placa video de 1gb?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suporta placa video si de 4 GB, numai buzunarul si sursa PC-ului tau sa o tina.

| stefan1993ful a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok sursa pc este 45w sisper sas ma tina

| anonim_4396 explică (pentru stefan1993ful):

Nu ai sanse...cel putin asa cred, eu am placa video de 1GB la 5 milioane jumate si inainte am avut o sursa de 230w.Un specialist mi-a spus sa nu pun acea placa video pe sursa aia ca pusca totul, deci iti dai seama ca nu prea ai sanse indiferent de ce placa ai pune.Dar totusi consulta un specialist desi nu cred!

| stefan1993ful a răspuns (pentru stefan1993ful):

Sursa mea este ATX-450W SCUZE am fost grabit si nu am scris bine...