| RiCaRd0 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti jocuri care merg pe cerintele astea Intel pentium III procesor 551 Mhz 256 mg of RAM va rog ca nu am ce sa ma joc pana ce nu imi cumpar dupa paste calculator

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Foarte slab. La asa sistem, cauta jocuri mai vechi.
Alegeti ceva de aici si uita'te la System Requirements, sa stii daca le poti rula.
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:2002_video_games
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:2001_video_games

Fav mele mai vechi, pe PC:
Action: Duke Nukem 3D, Quake 2, Unreal 1, Unreal Tournament, Delta Force 2, Blood 1/2, Alien vs Predator 2

RPG: Icewind Dale Heart of Winter, NOX, Diablo 1/2, Gothic 1, Dungeon Siege 1/2

Stealth/horror: Thief 1/ Thief 2, Resident Evil 3, Silent Hill 2,

Strategie rts: Age of empires 2, Age of mythology, Blitzkrieg 1, Empire Earth

space shooter: Descent Freespace

jocuri pentru copii: ahmmm Worms Armageddon, Hoyle Board Games, idk

Cauta clipuri cu jocurile astea pe Youtube, vezi care'ti plac si apoi le downloadezi de undeva de pe net