| Anonymul2323 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie de ce nu merg comenzile de la tastele ctrl+c & ctrl+v
la mine nu functioneaza si as vrea sa ma ajutati.
MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Ai putea sa pui întrebarea asta pe un forum legat despre calulatoare, sa întrebi un specialist sau sa mergi la un service.

Depinde si de ce laptop/pc ai, mie de exemplu nu îmi merg tastele F1-F12 pentru ca pe ele am comenzi speciale de la laptop si nu pot sa le folosesc normal decât daca apăs CTRL+F1.

Daca ai cel putin Windows 8 cauta setările de la tastatura si vezi daca piti rezolva ceva.

Sper ca ti-am fost de ajutor.