| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi ziceti niste jocuri pentru PC, sa nu fie plictisitoare si sa mearga pe pc-ul meu:
RAM: 1536 GB
Video card: NVIDIA GeForce FX 5500
Procesor: AMD Sempron >3000+---1, 6GHz
OS: Windows 7 x64

Jocurile pot fi online sau nu,i don`t care si sa nu fie unul dintre urmatoarele:Metin2, GTA,Counter-Strike,DarkOrbit,NFS Most Wanted.

Multumesc anticipat!
Dau funda pentru cel mai bun joc!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

OS: Windows 7 x64 pe sistemul asta? Cine e retardul care ti-a recomandat asa ceva? Inainte de orice altceva, fie schimbi calculatorul, fie pui frumos un Windows XP. Dupa aia...http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm

| kidzore a răspuns (pentru KodrutZ):

Stiu ca e total gresit dar nu am de unde sa iau XP si cand am avut nu a mers netu...

| KodrutZ a răspuns (pentru kidzore):

Suni un prieten...

3 răspunsuri:
| kidzore a răspuns:

O sa ma duc sa imi cumpar un CD bootez