| kidzore a întrebat:

As vrea sa imi ziceti niste jocuri pentru PC, sa nu fie plictisitoare si sa mearga pe pc-ul meu:

RAM: 1536 GB

Video card: NVIDIA GeForce FX 5500

Procesor: AMD Sempron >3000+---1, 6GHz

OS: Windows 7 x64

Jocurile pot fi online sau nu, i don`t care si sa nu fie unul dintre urmatoarele:Metin2, GTA,Counter-Strike,DarkOrbit, NFS Most Wanted.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gdblessing a răspuns:

Fallout 3 si fallout new vegas, star wars battlefront 2, rust,dayz, minecraft, terraria, painkiller overdoes, painkiller boh,

2 răspunsuri:
| XxXFBIXxX a răspuns:

Assassins Creed III, Darksiders II, Devil.May.Cry.4, Far Cry 3, Max.Payne.3, Pro.Evolution.Soccer.2013, WRC.World.Rally.Championship.3, The.Amazing.Spider-Man

| kidzore explică:

Te-ai uitat macar 2 secunde la performantele mele?
Cum crezi tu ca as putea rula jocurile astea?