| Iuly_Iulian_1995_WNWj a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva! As vrea sa descarc si eu niste jocuri pentru Pc pentru un Windows Xp versiune mai veche.Jocurile sunt:Gta Vice City, Mafia 2, Max payne 2, 3(nu ma supar daca sunt demo).As fi curios,trebuie placa video, si daca trebuie la ce joc ca in afara de placa video am de toate. Ziceti-mi de unde pot descarca GRATUIT, fara nici un ban! Dati-mi si linkul-l/linkurile la joc/jocuri! CINE FACE ASA II DAU FUNDA!

1 răspuns:
| NicuGigolo a răspuns:

Http://www.dgamesfree.com/2013/02/download-gta-vice-city-pc-games-free.html
Nu e decat gta vice city, restul nu stiu de unde sa le iau.