| RazvanMessi10 a întrebat:

as vrea sa ma apuc de metin2.ro pe serverul VOLANS sa imi fac un sura arme magice si sa ma apuc serios de joc, ce ziceti are rost sa ma apuc adica, daca nu bag bani in joc excuzand cateva bilete v2 si o freza ma baneaza sau..sa zic eu asa nu mai pot face fata la anumite nivele, sau iteme varza.dau funda multumesc mult :X:X, adica mai pot face fata cu alti playeri la pvp sa cumpar iteme cu multi yang ex 800 kk etc bonusate etc... daca imi fac alt farmer si farmez ca idiotu, nu la un mommendat am auzit ca se baneaza playeri care joaca corect si nu baga bani in mt2.ro dau funda multumesc mult

Răspuns Câştigător
| DIIMIIM a răspuns:

No sa nu crezi asta ce e drept e drept se mai baneaza unii playeri dar nu din cauza asta,sa fim seriosi suntem in Romania frate numa trisori peste tot pe metin, sunt codati de aia iau ban, stai linistit, si nu nu te baneaza daca nu bagi bani in joc, poti sa nu bagi niciun ban, eu am 99 si un singur lucru mi-am luat de pe item shop freza, oricum nu dai niciun ban, cand downloadezi jocul scrie ca e free nu? exact te-ai prins big grin