| S00K a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un canal de youtube care vreau sa filmez gaming, vreau sa fie un canal asa bazat pe un anumit joc, vreau sa filmez ori serii de minecraft ori serii de metin2. ziceti-mi plss ca vreau sa stiu cu care fac mai multe vizionari. sau subscribeuri >: va rog DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

1.NU FA METIN2 majoritatea utilizatorilor de youtube URASC metin2.
2.Poti incerca minecraft dar sunt multi care fac.
3.Nu sunt prea multe canale de CS:GO si lumea adora CS:GO poti incerca.

| LeCamionagiu a răspuns:

La Minecraft nu ai sanse caci sunt mii de canale de mc in romana deja cunoscute si nu prea cred ca poti lua prea multi subs, cat despre metin... nu te astepta sa vina oamenii gramada la un joc atat de vechi. Incearca alte jocuri care nu sunt facute excesiv gen mc, csgo sau rucket league, ca nu prea ai sanse cu astea. Oricum, bafta!

| CristoduloLucian a răspuns:

Te pot ajuta eu, skype ghost.freed sau andru.luci