| federicocurios a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un PC de gaming si nu stiu unde sa gasesc unul mai bun decat un calculator HP cu 2 GB(RAM) procesor dual core 4200+2.20 GHz si sistem de 32-bit.
As vrea sa dau la schimb calculatorul HP despre care am vorbit si + o suma de bani pentru ami lua un PC de gamer stie cineva pe vreocineva.DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Calculator din piese.Intra pe cell, pcgarage etc si il faci acolo

| Eus3b1u995 a răspuns:

Intra pe mediadot.ro si alegeti o lista de componente pentru calculatorul tau, pe bugetul tau si apoi le poti comanda.