| Nicusor7162S a întrebat:

de ceva timp am achizitionat niste banuti si as vrea sa stiu daca sa-mi cumpar un calculator nou sau sa-mi dau upgrade la calculatorul actual(am dual core) dau funda!

4 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Mai intai spune-ne si noua ce unitate ai memoria totala sa stim la ce sa ne asteptam si pareri mult mai bune

| Rare212 a răspuns:

Mai bine iti iei unul nou.

| Nicusor7162S explică (pentru Rare212):

Poti sa-mi dai un raspuns mai complex te rog?
adica macar cateva cuvinte de ce sa-mi iau pc nou.

| Rare212 a răspuns (pentru Nicusor7162S):

In primul rand ai un doual core si schimarea lui v-a costa mult.Presupun ca e vechi sau are componente slabe(doar de aia vrei sa iti faci un uppgrade) si ca sa fie mai bun nu poti sa schimbi doar proccesorul, trebuie sa schimbi mai multe piese ceea ce inseamna mai multi bani.