| LarryRaraitul19 a întrebat:

Salut TPU
As vrea sa stiu ce se intampla cu pc.ul meu. L.am desfacut sa il curat de praf iar acum cand il pornesc, se aude un piuit foarte lung. Stii atunci cand deschizi unitatea? Se aude un piuit scurt la mine mult si nici nu se vede nimic pe ecran
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placutele de rami, ori le-ai pus gresit, ori le-ai miscat, incearca sa le cureti socketi cu un aspirator/pensula ceva, putin praf si nu face contact foarte bun. De la placutele de rami este problema garantat.

1 răspuns:
| KLiNK a răspuns:

Incearca sa bagi toate firele bine in el. Memoria RAM sa fie bine pusa in slot...la fel si placa.