| Comin1903 a întrebat:

Salut am desfacut un desktop pakard bell sa il curat de praf, nu am scos de la el decat placa video si ram le-am pus toate la loc dar nu mai merge merg ventilatoarele dar el nu afiseaza nimic doar scoate un piuit lung dupa care se opreste si nu mai face nimic ce are va rog urent sa imi spuneti¡¡¡

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-ti dai seama de la ce componenta provine acel piuit si remonteaz-o. Poate sa fie de la Rami, sa nu-i fi, fixat tu cum trebuie, destul de adanc, dar daca zici ca nici nu afiseaza nimic pe monitor.

| KoWeD a răspuns:

Poate sau dezlipit cateva fire sau sunt blocate de ceva