| dj4you a întrebat:

As vrea sa stiu cum as putea sterge un fisier ce este gen: Folder Nou, iar in interiorul sau mai sunt inca vreo 10 si tocmai in al 10-lea fisier de tipul Folder Nou se afla un joc... As vrea sa il sterg pentru ca am facut chestia asta la plictiseala si nu mai pot sa il sterg... imi apare o eroare: Fisier imosibil de sters. Va rog sa imi dati un raspuns cat mai repede.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Probabil acel joc este deschis pe undeva de aceea nu-l poti sterge. Incearca sa dai restart la calculator si vezi atunci ce se intampla.